o nás

Spolek Fištón o.s.

Spolek Fištrón, o.s. vznikl začátkem roku 2008 s třetím ročníkem akce Pohádkový hrad Točník, který byl ve všední dny určen pro děti základních a mateřských škol a o víkendu pak pro širokou veřejnost. Tyto akce měly veliký ohlas, a tak se rozrostly do větších rozměrů s návštěvou různých památkových i jiných zajímavých míst Čech.

DALŠÍ AKTIVITY SDRUŽENÍ:

-          Tematické programy se zvířaty (dravci, psi, osli a koně).
Například: zážitkové a výukové programy s poníky, hipoterapie, dětská vystoupení ukázky výchovy a výcviku zvířat (snažíme se přiblížit lidem péči o zvířata a naším zájmem je dětem pomáhat k vytvoření vztahu ke zvířatům a přírodě obecně)
-          Realizace různých výtvarných dílen i s tematickým zaměřením
-          Spolupráce a podpora lidí s postižením, prezentace chráněných dílen
-          Historické a dobové akce – ukázky starých řemesel a tradic
-          Pořádání a realizace rodinných, firemních i vesnických a městských oslav
-          Mikulášské nadílky, adventní programy
-          Osvětová činnost (zvyšování informovanosti o třídění odpadu a ochraně životního prostředí ve spolupráci s firmou EKOKOM)

Naše aktivity jsou nejvíce zaměřené na děti, mládež a jejich rodiny. Vytváříme kulturní prostředí, kde mohou aktivně trávit svůj volný čas.

Na námi pořádaných kulturních akcích organizujeme vystoupení umělců, loutkových i činoherních divadel, hudebních skupin, výstav uměleckých děl, ukázek lidových řemesel apod. Přibližujeme současnou kulturu nejmladším divákům – dětem a mládeži. Během pořádaných vystoupeních aktivizujeme diváky, tak aby si umocnili zážitek z celého vystoupení.

žNabízíme své vlastní tematické programy pro mateřské školy a základní školy, respektující rámcově vzdělávací program a vedené pedagogicky vzdělanými animátory.

Rozvíjíme kreativní myšlení, zručnost, estetické cítění, výtvarné nadání a kladný vztah k vlastní tvorbě v rámci námi vedených výtvarných dílen. Zapojujeme do tvorby děti i celé rodiny. Nabízíme i hudební vystoupení, při kterých diváci zpívají společně s animátory. Umožňujeme dětem, mládeži i rodičům vystoupit se svým hudebním projevem před ostatní, sebeprezentovat se, zažít úspěch a přinést radost druhým.

Připravíme pro Vás program šitý přímo na míru, dle Vašich možností a přání. Jsme schopni zajistit aktivity na malou rodinnou oslavu, firemní akci nebo městské oslavy včetně cateringu.
Pokusíme se splnit všechna Vaše přání.

 

Komentáře nejsou povoleny.